Fillon rënia e temperaturave dhe shirat e parë

Fillon rënia e temperaturave dhe shirat e parë

07:00, 30/10/2019
30 tetor 2019  moti do të jetë me kthjellime dhe  vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje shiu shiu të pakta në zonën Jugperëndimore .Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 7 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,5- 0,8 metër në det të hapur. Temperaturat do të pësojnë rënie në mesditë.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  4/16°C 

Zonat e ulëta 6/24°C

Zonat bregdetare 12/24°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco