Njoftim i OSSHE/ Tirana pa drita në dy ditët në vazhdim, ja oraret dhe zonat që preken

Njoftim i OSSHE/ Tirana pa drita në dy ditët në vazhdim, ja oraret dhe zonat që preken

17:58, 28/10/2019

Tirana do të përballet me kufizime të reja energjie në dy ditët në vazhdim, për shkak të remonteve që OSSHE po bën në kabinat elektrike.

‘Njoftim për abonent?t Tiranë

Stakim, datat 29-30 Tetor

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 29-30 tetor do të stakohet energjia në këto orare dhe zona

29 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: "Mahmut Xhelili", "Androkli Kostallari"

09:30-13:00  

Fshati Mucaj dhe një pjesë e Kasharit

30 tetor

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: "Hysen Zhura",  "Mine Peza", "Fortuzi"

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco