Tre ditë pa drita/ Ja zonat në Tiranë që nuk do të kenë energji elektrike dhe oraret

Tre ditë pa drita/ Ja zonat në Tiranë që nuk do të kenë energji elektrike dhe oraret

18:18, 24/10/2019

OSHEE ka njoftuar se do të ketë stakim të energjisë elektrike në datat 25 deri 27 tetor.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, pa drita në orare të caktuara nuk do të kenë pjesërisht Unaza, zona pranë ish-Stacionit të Trenit dhe përgjatë autostradës Tiranë- Durrës dhe Tiranë-Rinas.

Njoftimi i OSHEE:

Stakim, data 25-27 Tetor

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 25-27 tetor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

Më poshtë oraret e stakimit dhe zonat e prekura

25 Tetor       

09:00-15:00

Pjesërisht rrugët: “Ibrahim Buzhiqi”,  “Besim Daja”, “Hysen Zhura”

26 Tetor

09:00-15:00

Unaza pjesërisht, pranë ish Stacionit të Trenit

27 tetor

10:00-13:00

Biznese nga Megateg, përgjatë autostradës Tiranë- Durrës dhe Tiranë-Rinas

Top of Form


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco