Nis rënia e temperaturave

Nis rënia e temperaturave

07:11, 16/10/2019
16 tetor 2019: Moti do të vijojë me kthjellime dhe vranësira në shtim  deri mesatare në jugperëndim. Erado të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 6 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,1- 0,3 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie graduale.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  12/22°C 

Zonat e ulëta 12/28°C

Zonat bregdetare 15/27°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco