Si pritet të jetë e mërkura? Ja surprizat e motit për nesër

Si pritet të jetë e mërkura? Ja surprizat e motit për nesër

23:24, 15/10/2019

E mërkurë, 16 tetor 2019, parashikimi sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit.

RESHJET

Nesër (e mërkurë dt.16) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë dt.16) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 23 °C

në vendet e ulëta: 15 / 25 °C

në vendet malore: 10 / 21 °C

ERA

Nesër (e mërkurë dt.16) era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco