Parashikimi i motit, 15 tetor 2019 Maja e Tujanit, 15 tetor 2019

Parashikimi i motit, 15 tetor 2019

07:12, 15/10/2019
15 tetor 2019 moti do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të pakta në relievet malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 6m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me lartësi vale 0,1- 0,3 metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten pa ndryshime.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore  10/24°C 

Zonat e ulëta 12/29°C

Zonat bregdetare 15/28°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco