Kufizime energjie nesër në Tiranë, ja oraret dhe zonat që preken

Kufizime energjie nesër në Tiranë, ja oraret dhe zonat që preken

21:52, 13/10/2019

OSHEE me anë të një njoftimi për mediat shprehet se nesër datë 14 tetor do të ketë stakime në disa linja.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, stakime do të ketë në rrugën “Merdar Shtylla”, në rrugën “Mahmut Xhelili” dhe pjesërisht në zonën e Kopshtit Zoologjik.

Njoftimi i OSHEE-së:

Stakim i datës 14 Tetor

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, më 14 tetor (e hënë), do të stakohet energjia në këto zona dhe këto orare

09:00-12:30

rruga “Merdar Shtylla”

9:00-15:00

rruga “Mahmut Xhelili”

09:00 – 13:00

zona tek Kopshti Zoologjik pjesërisht

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco