Reshje në të gjithë vendin dhe.../ Ja surprizat e motit për nesër

Reshje në të gjithë vendin dhe.../ Ja surprizat e motit për nesër

23:26, 10/10/2019

E premte, 11 tetor 20129, sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e premte, dt.11) priten reshje të dobëta ose lokale të dobëta në disa qarqe të territorit.

TEMPERATURAT

Nesër (e premte, dt.11) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 18 / 27 °C

në vendet e ulëta: 17 / 28 °C

në vendet malore: 12 / 21°C.

ERA

Nesër (e premte, dt.11) era pritet të fryjë e lehtë deri në mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco