Njoftim i OSSHE/ Kufizime energjie në Tiranë, ja oraret dhe zonat që preken

Njoftim i OSSHE/ Kufizime energjie në Tiranë, ja oraret dhe zonat që preken

16:59, 10/10/2019

OSSHE ka njoftuar për të tjera kufizime energjie në Tiranë, kjo për shkak të remonteve që po ndërmerren për përmirësimin e rrjetit.

‘Po ju rikujtojmë oraret e kufizimit të energjisë elektrike për datën 11 tetor në disa zona në Tiranë

11 tetor

09:00 - 15:00

Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga e Durrësit”, “Andrea Kostallari”, "Odhise Paskali", "Hoxha Tasim"

09:00-13:00

Pjesërisht rruga "Muhamet Gjollesha" pranë "21 Dhjetorit"

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco