Dy ditë pa drita në Tiranë/ Ja zonat dhe oraret

Dy ditë pa drita në Tiranë/ Ja zonat dhe oraret

21:04, 15/09/2019

OSHEE ka njoftuar se vijon puna për rikonstruksionin e kabinave elektrike. Për shkak të punimeve disa zona në Tiranë do të kenë ndërpreje të energjisë elektrike.

Nesër, në datën 16 shtator do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në zonat:

09:00 -12:00

rruga ‘Vëllezërit Manastirli’

09:00-15:00

rruga ‘Riza Jasa’, rruga ‘Fortuzi’, rruga ‘Maliq Muco’, rruga ‘Shehahmet Pazari’

12:00-15:00

rruga ‘Sandër Prosi’, rruga ‘Mihal Ciko’

Pasnesër, në datën 17 shtator do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në zonat:

09:00-15:00

rruga ‘Xhorxhi Martini’, pas Restorant ‘Rozafa’

09:00-12:00

rruga ‘Skënderbej’

12:00 – 15:00

rruga ‘Sotir Peci’

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco