Stakim energjie më 21 gusht në gjysmën e Tiranës, ja zonat që do të preken

Stakim energjie më 21 gusht në gjysmën e Tiranës, ja zonat që do të preken

10:45, 20/08/2019

OSHEE njftoi se nesër, më 21 gusht, e mërkurë, do të punojë në disa kabina dhe për pasojë do të stakojë energjinënë zonat dhe oraret si vijon:

9.00-15.00 / pjesërisht rrugët “Ali Demi”, “Xhanfize Keko” pranë shkollës “Hasan Prishtina”, “Mine Peza”, “Rruga Fortuzi”, “5 Maji”, “Dëshmoret e 4 Shkurtit” dhe “Brigada VIII”

9:00-15:00 / Daias, Gurrë e Madhe dhe e Vogël, Mullet, Barbas dhe Lundra pjesërisht

9:00-11:00 / Fushë Mëzez pjesërisht
11:00-13:00 / Fushë Yzberisht pjesërisht
13:00-15:00 / Fushë Mëzez pjesërisht

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco