Ambasada amerikane hap ankandin 'online', shet mobilje dhe pajisje shtëpiake

Ambasada amerikane hap ankandin 'online', shet mobilje dhe pajisje shtëpiake

09:16, 17/07/2019

Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë njoftoi sot se shet mobilje dhe pajisje shtëpiake dhe artikuj të tjerë nëpërmjet ankandit “online” në këtë adresë; https://online-auction.state.gov/sq-AL.

Lexoni rregullat dhe kushtet e ankandit duke klikuar këtu https://goo.gl/fk3ReE fton ambasada.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco