E martë, temperaturat do të jenë me rënie Luzni-Bulac, korrik 2019

E martë, temperaturat do të jenë me rënie

07:05, 16/07/2019

16 korrik 2019: moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura dhe rreshje shiu në të  gjithë vendin . Era do të  jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi  8 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,3–0,5  metër në det të hapur.

Temperaturat do të  jenë me rënie.
Temperaturat min dhe max: 
Zonat  malore   15/26°C 

Zonat e  ulëta  18/28°C

Zonat  bregdetare 20/27°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco