Ulje temperaturash dhe rebeshe shiu/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

Ulje temperaturash dhe rebeshe shiu/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

23:33, 10/07/2019

RESHJET

Nesër (e enjte dt.11) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e enjte dt.11) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 22 / 29 °C

në vendet e ulëta: 21 / 29 °C

në vendet malore: 17 / 20 °C

ERA

Nesër (e enjte dt.11) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, për momtente të shkurtra deri e fortë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco