Njoftim i OSSHE/ Ja zonat ku në datat 3-4 korrik do të ketë ndërprerje të energjisë në Tiranë

Njoftim i OSSHE/ Ja zonat ku në datat 3-4 korrik do të ketë ndërprerje të energjisë në Tiranë

18:12, 02/07/2019

Ditën e nesërme në një sërë zonash në Tiranë do të ketë ndërprerje të energjisë.

Lajmin e jep OSSHE e cila ka përcaktuar edhe zonat ku do të ketë mungesë energjie.

‘Njoftim për abonentët Tiranë

Për shkak të punimeve që do të kryhen për rikonstruksionin e kabinave, në datat  3-4 korrik do të stakohet energjia në disa zona

3 korrik/09:00-16:00

rruga “Riza Cuko”, rruga “Myslym Keta”,  rruga “Xhafer Zelka”, 

12:00-15:00/rruga “Tasim Shehu”

09:00-15:00/rruga “Thoma Koxhaj”, rruga “Kole Koci” dhe rruga “3 Dëshmorët” në Yzberisht, rruga “Kongresi i Manastirit”, rruga “Bardhyl”, rruga “Nasi Pavlo”,  rruga “Jan Kukuzeli”, 

09.00-11.00/rruga “Sulejman Delvina”,  rruga “Gjin Bue Shpata” 

4 korrik/09:00-15:00

rruga “Teodor Keko”,  zona e Astirit, rruga “Arkitekt Sinani”

 

09:00-16:00/rruga “Mati Logoreci”, rruga “Gjergj Legisi”, 

01:00-03:00/ rruga “Thanas Ziko”, rruga “Dervish Hekali” , rruga “4 Dëshmorët

03:00-05:00/ rruga “Qazim Vathi”,  rruga “Kongresi i Manastirit”,  rruga “Sitki Çiço”,

05:00-06:00/ rruga “Ali Baushi”

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco