OSHEE: Ndërprerje energjie nesër në 10 rrugë kryesore të Tiranës, lista dhe oraret

OSHEE: Ndërprerje energjie nesër në 10 rrugë kryesore të Tiranës, lista dhe oraret

14:20, 11/06/2019

OSHEE-ja njoftoi se për shkak të rikonstruksionit në disa kabina, në datën 12 qershor do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë:

9:00 - 15:00 / rruga “Hoxha Tahsim”, 
4:00 - 16:00 / rruga “Fuat Toptani”, rruga “Mahmut Daci” tek Vilat Gjermane.
9:00 - 16:00 / rruga “Rexhep Preza”, rruga “Pandi Dardha”, rruga “Njazi Meka”

10:00 - 13:00 / rruga “Jashar Erebara” pranë rrugës “Siri Kodra”
11:00 - 14:00 / rruga “Abdurahim Buza”, rruga “Besa”, 
12:00 - 15:00 / rruga “Ali Beshiri”, pranë rrugës “5 Maji”, rruga e Dibrës

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco