Parashikimi i motit për sot, e martë  4 qershor 2019 Fier

Parashikimi i motit për sot, e martë 4 qershor 2019

07:11, 04/06/2019
4 qershor 2019 vendi  moti do të jetë me alternime kthjellimesh dhe vranësira  të pasuara nga rreshje shiu të herpasherëshme. Era do të  jetë me drejtim  Perëndime (W) me shpejtësi  8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 1,0–1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.
Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   12/20°C 

Zonat e  ulëta  16/25°C

Zonat  bregdetare 16/24°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco