Lezha prej ditësh në errësirë totale, OSHEE hesht

Lezha prej ditësh në errësirë totale, OSHEE hesht

17:18, 11/02/2019

Qyteti i Lezhës ndodhet në errësirë prej disa ditësh duke pasur mungesë totale të energjisë elektrike sikur të ishim  në mesjetë.

Jo vetëm qyteti, por edhe fshatrat e Lezhës janë në errësirë që prej disa ditësh.

OSHEE nuk ka dhënë asnjë shpjegim për mungesën e energjisë elekrike në këto zona.

Qytetarët kërkojnë shpjegime pse ka ndodhur kjo situatë dhe bëjnë apel për zgjidhjen e këtij problëemi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Adrian11/02/2019 18:33

Adi Cela po merret me sistemimin e parave te grabitura.Tani e ka mendjen tek bashkia Durres per "heroizma" te tjera...Besnikun e Dakos e pret sapuni ...

Shto koment

Denonco