VIDEO/ Mahnituni! Nuk janë alpet e Zvicrës, por kanionet e Rugovës

VIDEO/ Mahnituni! Nuk janë alpet e Zvicrës, por kanionet e Rugovës

19:44, 13/01/2019

Për këdo që e dhe për herë të parë këtë video do të mendojë s bëhet fjalë për Alpet e Zvicrës, por në fakt kjo bukuri përrallore është trevë shqiptare. Kjo pamje e bukur dhe e veçantë është filmuar në kanionet e Rugovës, ku çdo vit tashmë vizitohet me mijëra turistë vendas dhe të huaj.

Ne jemi të sigurtë që pasi të shihni këtë pamje të mrekullueshme secili prej jush do të mendojë që ta vendosë në një nga vendet kryesore që duhet ta vizitojë patjetër këtë verë.

Për më shumë shihni VIDEO-n:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco