FOTO/ Është djalë, fëmija i parë i lindur në Tiranë

FOTO/ Është djalë, fëmija i parë i lindur në Tiranë

09:21, 01/01/2019

Vetëm 2 minuta pasi ka trokitur në Tiranë Viti i Ri 2019, ka ardhur në jetë edhe fëmija i parë për këtë vit.

Ai është djalë, dhe peshon 3150 gramë dhe ka lindur tek materniteti Mbretëresha Geraldinë.

Mësohet se si fëmija ashtu edhe nëna gëzojnë shëndet të plotë.

 

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco