E enjte, vazhdon rritja e temperaturave Vlorë, korrik 2018

E enjte, vazhdon rritja e temperaturave

07:26, 12/07/2018

Dita e enjte, datë 12 korrik  moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të jetë  e lehtë me drejtim veriperëndim me shpejtësi  7m/sek në bregdet. 

Valëzimi do të  jetë i forcës 2  me lartësi  vale 0,3 deri në 0,50 metër  në det  të hapur. Temperaturat do të vijojnë  me rritje.

Temperaturat min dhe max 
Zonat  malore         15/32°C  
Zonat e  ulëta           19/33°C
Zonat  bregdetare    19/32°C
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment