Vasili: U lodha duke ju shpjeguar që Edi Rama është Shkollëpak

Vasili: U lodha duke ju shpjeguar që Edi Rama është Shkollëpak

22:41, 29/03/2023
A+ Aa A-

Petrit Vasili, ka reaguar me anë të një statusi në rrjetin e tij social Facebook ku e quan kryeministrin ‘shkollëpak’, dhe i sugjeron të lexojë udhëzimin e KQZ-së.

“Shkollëpaku tha sot që kjo puna e këtyre premtimeve: që demek do rrisë rrogat, nuk shkel Kodin Zgjedhor se nuk ka lidhje me zgjedhjet lokale se është vetëm për zgjedhjet qëndrore.

I bie me mendjen e ç’krehur të Shkollëpakut që Partia Socialiste e Qeverisë nuk merrka pjesë fare në zgjedhje”, shkruan Vasili ndër të tjera.

Statusi i plotë i Vasilit: 

Shkollepaku shkelqen serish si gafaxhi [🤣]
U lodha duke ju shpjeguar qe Edi Rama eshte Shkollepak!
Lexoje Udhezimin e KQZ te Janarit 2023 Shkollepak te plaçin syte me gjithe ata budallenjte, qe te rrethojne.
Shkollepaku tha sot qe kjo puna e ketyre premtimeve: qe demek do rrise rrogat etj nuk shkel Kodin Zgjedhor se nuk ka lidhje me zgjedhjet lokale se eshte vetem per zgjedhjet qendrore.
I bie me mendjen e çkrehur te Shkollepakut qe Partia Socialiste e Qeverise nuk merrka pjese fare ne zgjedhje.
I bie qe te gjithe keta Ministrat me gjithe Shkollepakun ne krye bekan fushate per fantazmat se Partia Socialiste nuk merr pjese ne zgjedhje
Ata qe ka perqark e dine kete pune, ndaj i peshperisin budalleqe dhe shkollepaku i thote fët e fët!
Shkollepak ose Mister-Gafa le kokrrën e namit me ata qe te mesojne ashtu sic gajase dynjane me Alabarin e Kroacise dhe me Spanjollet e Algjerise ne kohen e Covidit.
Go Shkollepak go

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco