Festohet 31-vjetori i PD-së në Lezhë/ Berisha: Nderim themeluesve

Festohet 31-vjetori i PD-së në Lezhë/ Berisha: Nderim themeluesve

10:33, 15/01/2022
A+ Aa A-

Lideri historik i PD, Sali Berisha, bëri të ditur se sot do festohet 31-vjetori i themelimit të PD-së së Lezhës.

“Sot, në ora 11:00 festojmë 31-vjetorin e themelimit të degës së PD-së në Lezhë.

Nderim themeluesve dhe të gjithë demokrateve e demokratëve të Lezhës!” shkruan Berisha.

Ndërkohë nesër, Berisha do jetë në një takim me demokratët e Shkodrës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco