‘Luli ik’/ Punimi viral i Kapexhiut, reagon Manjani: Nuk më ndahen!

‘Luli ik’/ Punimi viral i Kapexhiut, reagon Manjani: Nuk më ndahen!

19:02, 22/10/2021
A+ Aa A-

Ylli Manjani është kthyer në një nga kritikët më të zëshëm të Lulzim Bashës. Kjo gjë nuk ka kaluar pa rënë në syrin dhe ‘lapsin’ e Bujar Kapexhiut.

Ai ka përgatitur karikaturën e radhës me titull: Me gur në trastë. Aty duket Manjani që nuk i ndahet Bashës.

Vetë ish-ministri ka reaguar ndaj karikaturës.

“Mirë Gim Iriqi, po më është qepur edhe i madhi Kapexhiu… Nuk më ndahen! Me gurë në trastë,” shkruan ai.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco