VIDEO/ Berisha: Pritje e zjarrtë në Dibër, mirënjohje për demokratët

VIDEO/ Berisha: Pritje e zjarrtë në Dibër, mirënjohje për demokratët

10:46, 20/10/2021
A+ Aa A-

Lideri historik demokrat, Sali Berisha, postoi sot një video nga takimi i Foltores në Dibër.

Berishës iu rezervua një pritje e jashtëzakonshme.

“Një pritje e zjarrtë nga demokratet dhe demokratët e Peshkopisë. Mirënjohje e pakufishme!” shkruan Berisha.

Nga Dibra, Berisha paralajmëroi kryeministrin Edi Rama se do përballet me protestat më masive.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco