Lajmi i fundit

Dëshmia tronditëse e boshnjakes: Palmer më konfirmoi ndarjen e Kosovës. Berisha paska pas të drejtë

Berisha fton demokratët: Të martën në Fier mbahet ‘Foltorja’  për PD-në

Berisha fton demokratët: Të martën në Fier mbahet ‘Foltorja’ për PD-në

18:21, 19/09/2021
A+ Aa A-

Ish-kryeministri Sali Berisha, me anë të një statusi në “Facebook” ka ftuar demokratët në një tubim në Fier.

Berisha thekson se të martën në Albanian University (UFO), mbahet “Foltorja për një PD më të bashkuar, më të fortë dhe më të hapur”.

Postimi i ish-kryeministrit Sali Berisha:

Njoftim!

Diten e marte me daten 21 shtator 2021 do te mbahet ne Fier ora 18:00 tek Albanian University (UFO): “Foltorja per nje Parti Demokratike me te bashkuar, me te forte, me te hapur”.

Ftoj demokratet dhe demokratët e Fierit te marrin pjese! Vetem te bashkuar fitojme! Sb

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco