‘Ata blejnë vota se janë të frikësuar’/ Këlliçi thirrje votuesve: Më 25 prill tregoni se kush vendos për Shqipërinë

‘Ata blejnë vota se janë të frikësuar’/ Këlliçi thirrje votuesve: Më 25 prill tregoni se kush vendos për Shqipërinë

17:57, 22/04/2021
A+ Aa A-

Kryetari i FRPD-së Belind Këlliçi ka vijuar me takimet e fundit para mbylljes së fushatës elektorale, ku ka bërë thirrje që qytetarët të dalin masivisht në zgjedhjet e 25 prillit dhe të vendosin me votë për të ardhmen e Shqipërisë.

Sipas Këlliçit, PS po blen vota sepse janë të frikësuar nga humbja, pasi të dielën do vendosin shqiptarët se kush do ta qeverisë vendin.

Postimi i plotë i Belind Këlliçit:

Ata blejnë vota se i frikësohen humbjes!

I frikësohen votës suaj.

Janë të frikësuar sepse më 25 prill vendosni ju për Shqipërinë, jo ata.

Tregoni veten. Tregoni kush vendos!/ A.Z/ 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari22/04/2021 18:06

O KRIMBAT E MUTIT! O HALETE E KOMBIT SHQIPTAR! VOTAVE TE POPULLIT T'U HANE MUTIN SATRAPI EDVIN RAMA, LALI PLEHU I DERRAVE, TAULANT BALLA YARIS BEGO, MUT STERKAJ, PITH AVION BALLUKU, KOQE GURU GJIKNURI, TRANGULL DELINA ÇUÇI, PJEPER MAMARAK KLOSI, GRAMOZ GJETHE FIKU RUÇ, E GJITHE BANDA E HAJDUTEVE TE RILINDJES, ARDI VELIU BALILI DHE BANDA KRIMINALE E POLICISE SE SHTETIT!!! SADO QE TE BLEJNE, PARATE E DROGES DHE KORRUPSIONIT DO T'U IKIN PER LESH ARAPI DHE BANDITET DO TE RREMBEJNE DHE DO TE MUNDEN TE MARRIN VETEM 34.6% TE VOTAVE TE BANDITEVE, QEVERITAREVE, PATRONAZHISTEVE, DEMBELEVE, HAJDUTEVE DHE LAKENJVE TE QEVERISE! ME TE GJITHA POSHTERSITE QE DO TE BEJNE VETEM KAQ DO TE RREMBEJNE! POPULLI QE I BESON OPOZITES DO TE FITOJE 65.4% OSE 92 MANDATE DEPUTETESH, DHE DO TE MARRSHOJE I SIGURTE DHE ME DINJITET DREJT BE! POPULLI SHQIPTAR NUK ESHTE NJE POPULL HAJDUT, KRIMINEL, I KORRUPTUAR, PA DINJITET DHE DEMBEL, ASHTU SIÇ MENDON SATRAPI FASHIST I SURRELIT! POPULLI SHQIPTAR ESHTE NJE POPULL EVROPIAN, LIRIDASHES, PUNETOR DHE ATDHETAR! POPULLI SHQIPTAR E DO SHQIPERINE SA ME SHPEJT NE BE! POPULLI SHQIPTAR BESON SE VETEM PD DHE OPOZITA E BASHKUAR DO TA REALIZOJE ANTARESIMIN E SHQIPERISE NE BE!

Shto koment

Denonco