Dështimet e Ramës, Basha publikon videon: Paketa e ndihmës për pandeminë më e ulta në Europë

Dështimet e Ramës, Basha publikon videon: Paketa e ndihmës për pandeminë më e ulta në Europë

09:14, 28/02/2021
A+ Aa A-

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka postuar në rrjetet sociale një video ku paraqet sërish dështinmet e Edi Ramës.

Si renditet Shqipëria për ndihmën ndaj famljeve dhe biznesve të prekura nga pandemia shtron pyetjen kreu demokrat.

Dhe përgjigja është se në Shqipëri paketa e ndihmës është më e ulta në Europë. 

Ja postimi:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco