Bardhi publikon VIDEON: Kjo është qeveria më e keqe në histori

Bardhi publikon VIDEON: Kjo është qeveria më e keqe në histori

09:12, 27/01/2021
A+ Aa A-

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi, publikoi një video ku shihet kryeministri Edi Rama teksa justifikohet për të gjitha rastet kur njerëzit e tij janë kapur në përgjime.

“Sa herë njerëzit e tij kapen në përgjime në pazar me trafikantët e drogës, duke blerë vota me krimin e organizuar apo duke shitur tendera, koncesione dhe leje ndërtimi, Edi Rama vetëm justifikohet. Ai kurrë nuk di asgjë, gjithmonë sillet sikur i bien në qafë të tjerët.

Shqiptarëve u ka ardhur në majë të hundës dhe janë lodhur duke dëgjuar Ramën dhe justifikimet e tij. Ata e dinë se kjo është qeveria më e keqe dhe më e korruptuar në historinë e Shqipërisë.

Askush nuk e beson më Edi Ramën.

Në 25 Prill shqiptarët do t’i tregojnë vendin kësaj qeverie dhe do të votojnë për ndryshimin!” shkruan Bardhi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco