VIDEO virale: Fytyra e qeverisë së Ramës është Ndragheta

VIDEO virale: Fytyra e qeverisë së Ramës është Ndragheta

12:52, 23/01/2021
A+ Aa A-

Tirana dhe e gjithë Shqipëria janë kthyer në lavatriçe të parave të krimit të organizuar.

Skandali i fundit tregon se mafia e frikshme, Ndragheta pastron paratë e krimit në Tiranë.

Por ndërkohë, kryeministri Edi Rama deklaronte se fytyra e qeverisë së tij është lufta e paprecedent ndaj pasurive të krimit.

Një video virale e ironizon këtë, duke theksuar se në fakt fytyra e kësaj qeverie është mafia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiptari23/01/2021 18:36

POSHTE NARKO-BANDA MAFIOZE HAJDUTE DHE KRIMINALE "RILINDJA! POR, as mos shpresoni fare qe ky SPAK, qe eshte sot, te nxjerre ndonje qime gje nga ky qull kaq i piset!!! Ata jane kembe e koke vegla te Rames! Mos u lodhni kot ju te opozites sot! Neser kur te vini ne pushtet jo vetem qe duhet ta shkrini kete SPAK komplet, por te paditen penalisht per mosveprim dhe shperdorim detyre, dhe te mos kete me ne SPAK asnje shqiptar, sepse jane si virusa, infektojne gjithcka dhe zevendesojini vetem me prokurore dhe hetues te huaj!! Ata te SPAK duhen shkarkuar qe te gjithe dhe duhen arrestuar per shperdorim detyre, bashkepunim ne krim, fshehje dhe mbrojtje te krimit dhe krimineleve!!! Ky SPAK qe eshte sot nuk ia vlen, ata jane pjese dhe bashkepunetore te krimineleve ne pushtet, me pushtet dhe pa pushtet!!! Ky SPAK e tregoi me vepra dhe me fakte konkrete qe eshte thjesht nje SNUK! CFARE MUND TE NA THOJE ISH-PROKURORI I ANTI-MAFIAS ITALIANE, Z. SORECA, KUR NE TIRANE, PERPARA HUNDES SE TIJ, NA MBERRIU, NA PUSHTOI DHE NA UZURPOI NDRAGHETA??!!! RROFSH E QOFSH O MIUSH SORECA!!!

Shto koment

Denonco