VIDEO/ Zgjedhjet, listat, Presidenti Ilir Meta në deklaratë për mediat

VIDEO/ Zgjedhjet, listat, Presidenti Ilir Meta në deklaratë për mediat

11:05, 18/09/2020

Presidenti Ilir Meta ka dalë në në një konferencë shtypi ku po argumenton arsyet e kthimit mbrapsht në Kuvend, të disa ligjeve. Po ashtu, ai ka mbajtur një qendrim të rreptë lidhur me organizimin e zgjedhjeve në 25 prill 2021 dhe ka paralajmëruar në veçanti mazhorancën.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco