Premier Rama posts a picture with his ‘precious friend’ Turkish President Erdogan, tells about negotiatons

Premier Rama posts a picture with his ‘precious friend’ Turkish President Erdogan, tells about negotiatons

15:02, 14/09/2020

Albanian Premier Edi Rama has posted a picture of him with Turkish President Recep Tayyip Erdogan from his last visit in Turkey. The Prime Minister wrote about his talks with the Turkish president.

“With Turkish President, the precious friend, Recep Tayyip Erdogan, in one of the conversations during the stay in his Marmaris summer residence, where we talked widely about the relations between Albania and Turkey, the challenge of our time of strengthening the economy in the conditions of COvid-19, the progress of bilateral cooperation, and the situation in the region of the Western Balkans”, Rama wrote on his Facebook page.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Tani14/09/2020 18:45

Ta paska kenoq bycen

Dibra14/09/2020 18:02

Keta dy mutat bejne pazar putini e vucici u/a punojne grate

ARNAUT AGA14/09/2020 17:55

Po të mos ishte Turku Shqipërinë e kishte shqyer greku e serbi o shqiptari i shkretë.. Është gjallë Baba Atje në Stamboll që ia luan nënat kurvave të Europës.. Hiç mos keni frikë se për Shqipërinë,baba ia vë flakën krejt Europës

Shqiptari14/09/2020 16:27

UTURAKU I ERDOGAN VIZITON HALETE E PRESIDENTIT TE TURQISE!!! TURQIA DO TE DERGOJE NE SHQIPERI 1 MILIONE RULA ME LETRA HIGJENIKE PER TE DEMTUARIT NGA TERMETET E SHTATORIT DHE NENTORIT 2019. HALETE JANE BERE GATI NGA QEVERIA RAMA!!! O TE DHJEFSHA MIQESINE TENDE, O BASTARD!! KU JANE SHTEPITE QE ERDOGAN DO TE NDERTONTE PER BANORET E DEMTUAR NGA TERMETET???!!! SERBISE ERDOGAN I DHA 2 MILIARD EURO PER NDERTIMIN E AUTOSTRADES BEOGRAD-SARAJEVO, NDERSA EDI RAMES I DHA NJE DRU NE VRYMEN E BYTHES!!! KU KE MIK TI, MORE PLEHRA E MUTIT!!! PSE NUK PUBLIKON AMBASADA TURKE SE CFARE KE BISEDUAR ME ERDOGAN, CFARE KONTRATASH KONKRETE EKONOMIKE U NENSHKRUAN, CFARE MARREVESHJESH EKONOMIKE??? APO THJESHT NJE FOTO SI LEGEN!!!! NUK I GENJEN DOT ME SHQIPTARET ME MASHTRIME FOTOGRAFISH!!!! 15% TE VOTAVE KE PER TE MARRE!!! VETEM VOTAT E IDIOTEVE, INJORANTEVE, TE PAAFTEVE QE MARRIN RROGAT KOT, TE ANALFABETEVE DHE TE BYTHELEPIRESVE TE RILINDJES KE PER TE MARRE. VETEM 15%!!! AQ SA VOTUAN NE QERSHOR 2019!!!

Daj Jaku14/09/2020 15:10

Shko e mçifu mbas stuhisë së rërës në Anadoll o zullap e mos u kthefsh kurrë, u shoftë fara jote dhe e gjithë zullapëve që sundojnë, vjedhin e varfërojnë popujt. Miku jot i çmuar... Erdogan... dhe njerzia dhihet gazit me këto makllada të matrapazit...

Daj Jaku14/09/2020 15:09

Shko e mçifu mbas stuhisë së rërës në Anadoll o zullap e mos u kthefsh kurrë, u shoftë fara jote dhe e gjithë zullapëve që sundojnë, vjedhin e varfërojnë popujt. Miku jot i çmuar... Erdogan... dhe njerzia dhihet gazit me këto makllada të matrapazit...

Shto koment

Denonco