Rama ngec në fjalim/ Aktivisti tallet: Fike e ndize prapë

Rama ngec në fjalim/ Aktivisti tallet: Fike e ndize prapë

20:20, 05/07/2020
A+ Aa A-

Kryeministri Edi Rama ka patur oratorinë si armën e tij më të fortë, ose të paktën kështu është shitur në publik. Por duket se edhe kjo e ka lënë.

Pas nënkryetarit të PD, Edi Paloka, i cili teksa publikoi një fjalim të tijin ku shfaqet i lodhur oratorisht dhe e ka të vështirë të gjejë fjalët e duhura, vjen edhe reagimi i mjehstrit të memeve, Genc Sejko.

"Fike e ndize prapë", shkruan Sejko mbi videon ku shfaqet Rama teksa ngec në fjalim.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kuti06/07/2020 17:27

Ky qe nuk konkuron me asnje per gjuhen e shkruar dhe te lehur, ka nje te vertete brena sepse jo vetm kur shkruan por edhe kur llapaleh, nuk ben gje tjeter vetem se kurveron me gjuhen shqipe, dhe kete e quan zotesi te vetes! ashtu siç eshte i pabes ne çdo gje eshte edhe me gjhen e ben prostitute, si veten! Psh; kur thote: "Nuk jam me i miri, por me te mire se une nuk ka" Llogjikisht i bie qe: Meqenese nuk je me i miri, Atehere do te thote me te mire se ti ka, o llum! Ky eshte nje nga kurvelleqet qe ben doçi me gjuhen! Kurveri e pabesi eshte logoja e llumit "shqiptar"! Ps: e thashe shqiptar sepse ai nuk ndjehet i tille, por me lart, dmth, pa orogjine sepse kurrsesi nuk mune te jete gjerman apo francez; thjeshte BASTARD!!!

Shto koment

Denonco