Luajnë dy ekipet e 'Ramës', stadiumi shpërthen 'Rama Ik'

Luajnë dy ekipet e 'Ramës', stadiumi shpërthen 'Rama Ik'

20:35, 26/01/2020

Është kthyer në traditë tashmë në Shqipëri. Çdo ndeshje futbolli, qoftë miqësore, kampionat apo ndeshje të Kombëtares, është shndërruar në revoltë kundër qeverisë dhe kreut të saj, Edi Rama.

Kukësi i Gjicit të Rames dhe Partizani i Olsi Ramës po përballen në “Rama Arena”. Ndërkohë që tifozët e dy ekipeve shpërthyen “Rama ik”,

Ndeshja e vlefshme për javën e 19 të Superligës po fitohet nga skuadra verilindore me rezultatin 1-0. /Syri.net

Ja pamjet:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco