'Kërcet pistoleta, policia fsheh ngjarjen ku u përfshi i forti i kromit'

'Kërcet pistoleta, policia fsheh ngjarjen ku u përfshi i forti i kromit'

16:42, 05/11/2019
A+ Aa A-

Një qytetar ka denoncuar një ngjarje të rëndë të ndodhur mbrëmë në Kamëz.

Në këte krim, behet e ditur se persona të lidhur me krimin e kromit janë përplasur me armë, ngjarje e cila është mbajtur e fshehur nga policia.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha

Ne Kamez kercet revolja nga i forti i kromit!

Narkopolicia: na fal se erdhem gabimisht! sb

Përshendetje z.Berisha, jam nje qytetar i Kamzes. Mbreme ne oren 23:00 plasi pistoleta ne kryqezim te Kamzes dhe personi se gjuajti eshte Dorjan Gjika, te fortet e kromit ne Bulqizë, duke pasur lidhje te ngushte me shefin e komisariatit te Kamzes. Pak minuta mbase guajti, erdhen policia, por kur e moren vesh kush eshte, nuk bene asnje nderhyrje. Ne jetojme ne nje qytet ku mafia ben terror ne mes te qytetit. Anonim te lutem...

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco