FOTO/ Dështimi i negociatave, qytetarët ‘masakrojnë’ Ramën: Dorëhiqu

FOTO/ Dështimi i negociatave, qytetarët ‘masakrojnë’ Ramën: Dorëhiqu

16:36, 21/10/2019

Edi Rama edhe ditën e sotme ka vazhduar duke e hedhur gjetkë fajin që Shqipëria nuk mori hapjen e negociatave.

Pas kërkesës së kreut të opozitës Lulzim Basha që Shqipëria të shkojë në zgjedhje të parakohshme dhe të ketë një qeveri të re të integrimit në BE, Rama po tenton të fshihet pas deklaratave të ndërkombëtarëve, të cilët shprehen se Shqipëria meritonte të merrte një vendim pozitiv.

Përtej faktit se këto deklarata janë bërë para se BE-ja të merrte vendimin e shtyrjes së hapjes së negociatave, qytetarët i kërkojnë Ramës që të mbajë përgjegjësi dhe të japë dorëheqjen.

Më poshtë keni disa prej komenteve të qytetarëve në Facebook e Ramës:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Gramoz21/10/2019 20:47

Ik o Edver Taqi Qenefi, ik o Edver Taqi Mutacaku, ik o Edver Taqi Kokaina, ik o Edver Taqi Mortja, ik o Edver Taqi Zorraxhiu! Ik ik ik ik ik ik ik dhe vetem ik, o Edver Taqi Kryendyresira! Shporru se qelbe venin, o Edver Taqi Kryerrugaçi! Zhduku o Edver Taqi Ordineri!

Loni21/10/2019 19:33

EDI RAMA DUHET TE KETE QENE NXWNWS DYSHANJOZ NE FILLORE DHE GIMNAZ, PASI VIJON TE FLASI SI ATA NXENES QE GJITHMONE THOSHNIN: "ME KA INAT ZYSHA. ZYSHA E KA FAJIM". DHE VESHTIRE TE DALE NGA KY MENTALITET I RRENJOSUR QYSH NE FEMIJERINE DHE ADOLESHENCEN E TIJ.

RAMAZANI21/10/2019 18:12

MAKRONI I BERI NDER EDVINIT QE NUK PRANOI TE NDAJE SHQIPERINE NGA MAQEDONIA, PRADAJ TI BEJE LAPIDAR MAKRONIT, PASI SOT DO KISHIM NJE MAQEDONI TE PRANUAR DHE NJE SHQIPERI TE REFUZUAR. PRANDAJ KOMENTET QE BEHEN SIKUR FRANCA ISHTE KUNDRA SHQIPERISE NUK ESHTE E SAKTE.

Shto koment

Denonco