Shefi i madh..!

Shefi i madh..!

16:20, 19/09/2019

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri lëshoi edhe sot në prag të vendimit të Gjykatës së Krimeve të Rënda për të, mesazhe të koduara drejtuar Ramës dhe bashkëpunëtorëve, që sipas Tahirit po kërkojnë ta fundosin.

Saimir Tahiri foli për ‘shefin e madh’ duke lënë të kuptojë qartë Edi Ramën, duke i përcjellë një mesazh të qartë që dënimi i tij mund të sjellë edhe fundin e vetë Ramës.

‘Shefi i madh’ është kthyer edhe në lajmotiv të rrjeteve sociale, ku portretit të Tahirit i është mbivendosur ai i Ramës.

Portret që është postuar edhe nga ish-kryeministri Berisha me diciturën ‘Shefi i madh’

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

N19/09/2019 20:01

Ku ka byth ky mer

t19/09/2019 16:44

Bythec,fuke leshuar mrsazhe te tilla lujton sepo i ben presipn rames.po te kishe bythe ,e denoncoje direkt aty ne sallen dhe i thoje burgut hapu dhe do ishe me i respektuar,sepse te gjithe e dine tashme se ishte shefi i madh ai qe planifikoi kanabizimin e vendit

Shto koment

Denonco