Bashkia e Shkodrës fton qytetarët të bashkohen: T'i themi 'Stop' krimit!

Bashkia e Shkodrës fton qytetarët të bashkohen: T'i themi 'Stop' krimit!

13:09, 26/06/2019

Bashkia e Shkodrës i ka bërë një thirrje të fortë të gjithë qytetarëve të bashkohen për t’i thënë “stop krimit”, në mbrojtje të institucioneve publike, Kushtetutës dhe lirive e të drejtave themelore të qytetarëve.

Në një pankartë që është vendosur në qëndër të godinës së Teatrit “Migjeni”, është publikuar thirrja “Në Shkodër të gjithë bashkë”, “Stop krimit”, një takim qytetar nga data 27 qershor deri në 2 korrik nga oar 7;00 deri ën 19:00.

Thirrja është ilustruar me fotografitë e personazheve tashmë të njohur botërisht për vjedhjen e votave, të dalë nga përgjimimet, si të kryeministrit Edi Rama, ministrit Gjiknuri, deputetit Manja e emrave të tjerë figurash publike.  

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco