EKSKLUZIVE/ 10 audio të reja nga Bild. Personazh kryesor i përgjimeve Edi Rama

EKSKLUZIVE/ 10 audio të reja nga Bild. Personazh kryesor i përgjimeve Edi Rama

11:10, 19/06/2019

Burime të SYRI.net nga gazeta më e madhe në Europë ‘Bild’ kanë bërë me dije se ditën e nesërme Bild publikon 10 audio të reja.

Në këto audio personazhi kryesor i përgjuar në afera të ndryshme është kryeministri Edi Rama.

Prisni e shikoni nesër.

Më vonë do t’ ju informojmë edhe për detaje shtesë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Meme19/06/2019 16:48

Vetem me grushte shteti rrezohet dhe vdes Rama Ik

Gramoz19/06/2019 14:58

Ike o zderre ike, e hongre mutin dhe ti o Edver Taqi Xibraka!!! Spaçi do hapet posaçerisht per ty dhe kreret e ridhjerjes mafjozo-komuniste!

Xx19/06/2019 11:47

Me cpo shofim ka aritur gjendja per te perdorur ate shprehjen popullore :S'pyet haleja nga pordhet.Ky qenka idjot i lindur,nuk kupton s'e filmi mbaroi per te.Tani te mendoje ku do kaloje jeten e trete,ne Surel,ne Ankara apo ne rrethinat e Shkodres.

EF19/06/2019 11:37

Turp te kini

Miri19/06/2019 11:18

Ska gjume sonte????????

Shto koment

Denonco