VIDEO/ Pasi dhunoi Sahit Dollapin, policia sulmon edhe Albana Vokshin

VIDEO/ Pasi dhunoi Sahit Dollapin, policia sulmon edhe Albana Vokshin

22:14, 11/05/2019

Dhuna e policisë nuk ka patur në fokus vetëm qytetarët e thjeshtë, por edhe ish deputetë dhe zyrtarë të lartë të Partisë Demokratike.

Pasi sulmuan, dhunuan dhe arrestuan në mënyrë barbare dhe të paligjshme sekretarin organizativ të PD-së, Sait Dollapi, forcat e rendit kanë sulmuar edhe ish deputeten demokrate Albana Vokshi.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, dhuna e policisë së Sandër Lleshit nuk e ka kursyer zonjën Vokshi, edhe pse ish-deputete e mbi të gjitha femër.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Askushi 11/05/2019 22:30

Ky eshte shteti qe krijoj Gangesteri Rama. Skeni pare gje akoma. Ky bandit nuk ka per tu permbajtur me. Shteti policor ka filluar te japi frytet e veta.

Shto koment

Denonco