FOTO dhe emrat/ Kush janë dy kandidatët që sapo refuzuan ‘opozitën’ e Ramës

FOTO dhe emrat/ Kush janë dy kandidatët që sapo refuzuan ‘opozitën’ e Ramës

23:27, 22/04/2019

Dy kandidatë të listës së PD-së kanë refuzuar marrjen e mandatit të deputetit e njëkohësisht edhe ‘opozitën’ e Edi Ramës.

Besa Petrit dhe Jeton Kaloshi, të dy anëtarë të PD-së kanë refuzuar mandatin e deputetit.

Kjo është Besa Petriti bijë korçare, edhe Besa nuk e pranoi mandatin e deputetes...

Faleminderit Besa,

Zoti te bekofte

Image

Ky është Jeton Kaloshi, kandidati i listës së PD në Dibër edhe ky e ka refuzuar mandatin e deputetit!

Jeton Kaloshi, kryetari aktual i Forumit Rinor të PD në Dibër, ka refuzuar mandatin e deputetit nga lista e PD për qarkun e Dibrës.

Paratë, ofiqet, ambicia për një karrige deputeti nuk e tunduan Jeton Kaloshin.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Askushi prape23/04/2019 23:58

Sa budallenj qe jeni o njerez. Deri ne 2021 nuk ka opozite dhe Rama do jete ne pushtet rehat. Te huajt nuk e mbeshtesin Lulin.

sehiri23/04/2019 13:06

Hallall,Respekt!

Daj Jaku23/04/2019 10:57

Të ka lezet shpirti kur shikon të rinj të bukur si drita jashtë e brënda. Boll u trishtuam me fëlliqësirat e tradhëtisë.

Shkodran23/04/2019 07:25

VLERESIME pa mase!

Noci noc23/04/2019 06:34

Bravo. Kta jane elita e politikes jo sahanlepiresit qe u dorezuan pares se jrimit.

Askushi 22/04/2019 23:47

Bravo, shpresoj te mos nderrojne mendjen me vone.

Shto koment

Denonco