VIDEO/ Shqiptari djeg pasaportat: Shqiptarja me Ramën nuk duhet, greken se janë b*** q***

VIDEO/ Shqiptari djeg pasaportat: Shqiptarja me Ramën nuk duhet, greken se janë b*** q***

23:31, 24/03/2019

Kemi parë shumë raste ku shqiptarët në vende të ndryshme të botës, sapo marrin pasaportat dhe bëhen shtetas të një vendi tjetër, djegin ose grisin pasaportat shqiptare.

Por këtë herë një shqiptar pasi ka fituar nënshtetësinë angleze ka vendosur të djegë edhe pasaportën shqiptare, por edhe atë greke.

Në videon dërguar Jeta Osh Qef, teksa i djeg pasaportat, tregon edhe arsyet pse ka marrë këtë vendim.

“Pasaporta shqiptare edhe greke në Angli kur nuk të nevojiten gjë. I kemi djegur sepse jemi pajisur me pasaportë angleze edhe pasaporta e Shqipërisë e dini që nuk të duhet asgjë me Edi Ramën kryeministër, ndërsa pasaportën Greke sepse janë b*** q***”, shkruan shqiptari.

Pasaporta shqiptare on Vidnews.

Pasaporta greke on Vidnews.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco