VIDEO/ Babai i Dorian Protoduarit mesazh kryepolicit të Tiranës: Je në hasmëri me mua, unë dhe motra jote...

VIDEO/ Babai i Dorian Protoduarit mesazh kryepolicit të Tiranës: Je në hasmëri me mua, unë dhe motra jote...

18:25, 24/03/2019

Banorët e “Unazës së Re” kanë dalë sërish këtë mbrëmje në protestë për të kundërshtuar jo vetëm prishjen e banesave të tyre, por edhe lirimin e protestuesve që janë arrestuar ditë më parë nga Policia.

Gjatë fjalës së tyre, banorët shprehën edhe një herë vendosjen e tyre për të mbrojtur deri në fund pronat e tyre.

Fjalën e mori edhe i ati i Dorian Protoduarit, protestuesit të arrestuar ditë më parë.

“Duke ndaluar djalin tim ai ka ndaluar fjalën e lirë. Por ne si Unazë e Re nuk na tremb, ta harrojë ai. Urdhërat që kanë ardhur nga Arta Marku, Lali Eri dhe Ervin Kristaq Kurva. Edhe unë këtu jam, po pati by*ë të vijë të më arrestojë”, u shpreh i ati i Dorian Protoduarit.

“Je në hasmëri me mua. Ti më njeh. Familja jote ka qenë hyzmeqare te familja ime. Motra jote ka qenë shoqe klase me mua. Unë kam qenë shumë i bukur dhe më ka dashur shumë veta”, iu drejtua Protoduari drejtorit të Policisë së Tiranës Dhimitraq Ziu.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Ardi27/03/2019 14:54

Ore ky thote se mund ti kete hequr ndonje tegel motres se taqit

Bobi vl 27/03/2019 08:18

Ik o i ziu ti ca te duhet qe flet se do vin te te marrin me brek nga krevati!

Fieraku nga Ferrasi26/03/2019 11:56

Paska konflikt interessi.

Daj Jaku25/03/2019 00:24

I ziu dhimitraq!

Shto koment

Denonco