VIDEOLAJM/ Shikoni si bojatiset deputeti i Gaz Demit dhe Olsi Ramës

VIDEOLAJM/ Shikoni si bojatiset deputeti i Gaz Demit dhe Olsi Ramës

09:55, 21/03/2019

Pasi pranoi për të marrë mandatin e deputetit dhe ishte gati për të shkuar në Kuvend, i pispillosur për të bërë betimin, kandidati i LSI-së Ralf Gjoni është qëlluar me bojë të kuqe.

Tashmë e kemi edhe me VIDEO dhe FOTO kur Ralf Gjoni merr porositë nga Olsi Rama tek lloto e Gaz Demit në bllok.

Më poshtë shihet sesi Gjoni është qëlluar me bojë të kuqe, një mesazh ky pas vendimit të tij për të thyer vendimin e LSI-së për djegien e mandateve.

I riu e priste i ulur te dalja e pallati dhe me të parë kandidatin për deputet, ai është çuar në këmbë dhe i ka derdhur në fytyrë një bojë të kuqe nga shiringa që mbante në duar, e më pas është larguar me vrap.

Gjoni tha se e pranoi të merrte mandatin e deputetit pas konsultimeve me të huaj. Pas incidentit, Gjoni ka treguar për mediat se si pasojë e bojës, ka djegie të syve dhe se boja nuk i hiqet nga fytyra.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Un dora vet!22/03/2019 10:30

Po mire mor njerez, me pas fitu direkt n'zgjedhje ky person, ky do ishte kene deputet i Mones, gjithsesi. Çeshtja ketu shtrohet ç'ka bajn ne listen e LSI-s apo ne listen Basha, siç jana disa te tjere, deputetet i Olsit e Gazit? Apo jane te gjithe njelloj.

Ay21/03/2019 17:54

Hallall Cunit! Gjaku I shqiptarit nuk shuhet kollaj. Keshtu e pesojne spiunet dhe grevethyesit! Hallall dhe njehere te lumte dora. Kujtojne keta vemje se veprimet e tyre do kalojne pa pasoja? Ha! SKENI PARE ASGJE AKOMA. U ngref tani nuk ulet me bitch .......

Dordomusi21/03/2019 12:55

Ky eshte qen qe han te zotin....bojen e kuqe e di shume mire se nga e ke se vjell vrer per ata qe te dhane mundesine te haje nje cope buke...ky eshte fillimi shoku pabuks

Lalieri21/03/2019 12:36

Ka plot djem e vajza trime ky vend!

Mili21/03/2019 11:54

Keta duhet me MUT tilyesh qe mos ju afrohet njeri.Njetez qe shesin dinjitetin etyre per hicgje.Turp!

Populli21/03/2019 11:09

Ishalla mos ti hiqet boja kurre dhe te mbetet i damkosur...

Askushi21/03/2019 10:29

I lumte dora ketij fjaloshi trim

Shto koment

Denonco