Ndodh dhe kjo/ Kryeministri më karagjoz i kërkon Çanit të bëhet serioz

Ndodh dhe kjo/ Kryeministri më karagjoz i kërkon Çanit të bëhet serioz

21:31, 11/01/2019

Edi Rama, kryeministri me gjysmë qeveri dhe njeriu që bëri një fushatë me tepsi, batuta dhe fyerje në këto momente është duke u shfryrë tek Arian Çani kundër Ilir Metës.

 Aq në hall është sa kur Çani bën ndonjë batutë i kërkon të bëhet serioz. E kuptoni sa rëndë është? I kërkon Çanit të bëhet serioz!!!

Dhe kush? Kryeministri më karagjoz që ka njohur Shqipëria dhe që bredh nëpër vend duke tallur e fyer këdo.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shqiperia fatlume per KM qe ka11/01/2019 21:44

Ky eshte KM me i mire qe ka pare bota. Eahte i vetmi KM ne bote qe arrun te beje rruge me 20 milion euro per km. Keni pare te tille ju?

Xin fu11/01/2019 21:37

Ohohooo ske pare gje akoma o k

Shto koment

Denonco