FOTOLAJM/ Studentët me Dekanen ngelëse, ironi Ramës

FOTOLAJM/ Studentët me Dekanen ngelëse, ironi Ramës

15:27, 06/12/2018

Studentët e Fakultetit të Infermierisë që tashmë kanë një dekane me diplomë 6.2 mesataren, me staf familjar të rektorit e që vetëshpërblehen me 17 milionë paga vjetore, kanë ironizuar keq kryeministrin Edi Rama pas fyerjes që ai u beri dje studentëve.

Por, kjo fyerje ka nxitur protestuesit që të kërkojnë edhe diplomat dhe doktoraturat e dekanëve dhe rektorëve të tyre.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment