VIDEO+FOTO/ Vrasje me armë zjarri në Elbasan, humb jetën një person

21:58, 17/08/2022
A+ Aa A-

Një vrasje me armë zjarri ka tronditur Elbasanin këtë mbrëmje.

Burime bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur pranë stadiumit.

Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta ndërsa kanë nisur hetimet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco