Lajmi i fundit

LIVE - Sali Berisha prezanton në Mat kandidatit e koalicionit 'Bashkë Fitojmë', Skënder Gjuci

VIDEO/ Cristiano Ronaldo shënon këtë gol të bukur, Al Nassr fiton me përmbysje

VIDEO/ Cristiano Ronaldo shënon këtë gol të bukur, Al Nassr fiton me përmbysje

20:36, 18/03/2023

Cristiano Ronaldo ka gjetur golin në ndeshjen që Al-Nassr zhvilloi ndaj Abhas.

Ylli portugez shënoi një gol të bukur nga gjuajtja e lirë në minutën e 79-të për rezultatin 1-1.

Al Nasrr fitoi 2-1, teksa goli i dytë u realizua me penallti nga Talisca në minutën e 86-të.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco