Lajmi i fundit

LISTA/ Sekuestrohen miliona euro prona në Vlorë

VIDEOSKANDAL/ Hiqet çadra e vaksinimit, shiringat e përdorura hidhen në shesh

VIDEOSKANDAL/ Hiqet çadra e vaksinimit, shiringat e përdorura hidhen në shesh

20:10, 14/05/2021
A+ Aa A-

Shëndeti dhe jeta e qytetarëve të Elbasanit është rrezikuar seriozisht.

Është hequr çadra e vaksinimit nga qendra e qytetit, por në mënyrë skandaloze shiringat dhe shishet e vaksinave të përdorura janë hedhur në shesh.

Në videon e mëposhtme të siguruar nga Syri.net mund të shihni mbeturinat e hedhura rrugëve, që mund të rezultojnë fatale për njerëzit që kalojnë aty afër.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco