Pa reshje shiu dhe.../ Ja çfarë rezervon moti për nesër

Pa reshje shiu dhe.../ Ja çfarë rezervon moti për nesër

23:26, 24/10/2019

E premte, 25 tetor 2019

RESHJET

Nesër (e premte dt.25) nuk priten reshje në të gjithë qarqet.

TEMPERATURAT

Nesër (e premte dt.25) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 13 / 25 °C

në vendet e ulëta: 12 / 24 °C

në vendet malore: 8 / 22 °C

ERA

Nesër (e premte dt.25) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare. 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco